Raasiku/Mistra tegi suure sammu karikasarja veerandfinaali suunas

“Eesti meeste karikavõistlustel peeti pühapäeval viimane kaheksandikfinaalide avakohtumine. Kahe esiliigaklubi omavahelises mõõduvõtus astus Raasiku/Mistra suure sammu veerandfinaali suunas, alistades võõrsil Tallinna Oskari 34:18 (14:11). Kordusmäng toimub 18. oktoobril Raasikul.

Kohtumise algul sai Raasiku/Mistra paari väravaga ette, kuid üheksandal minutil tuli Polad Mahmudovi väravast 4:4 viik. Külaliste poolel tabas hästi Kermo Pilden ning uuesti oldi ees 9:5 ja 10:6. Oskarlane Kristo Kiipus realiseeris karistusviske ning Mahmudov lisas kaks väravat ning 24. minutil oli vahe jälle minimaalne.

Järgnes aga uus Raasiku spurt, kui nelja minutiga visati neli vastuseta väravat ja pärast kaht järjestikust Mihkel-Matteus Luige tabamust juhiti 14:9. Oskari noorim mängumees, 17-aastane Matthias Põldma vähendas enne poolajavilet vahe siiski kolmeväravaliseks.

Teine pooltund algas veel suhteliselt võrdses heitluses, kuid 36. minutiks juhtis Raasiku/Mistra pärast Martin Neruti täpset viset 19:12. Veel korra suutis Oskar vähendada kaotusseisu viiele väravale, aga siis põgenesid Jüri Lepa hoolealused eest. 51. minutil juhiti esmakordselt kümneväravalise vahega.

Teisel poolajal vastastel vaid seitse väravat visata lubanud Raasiku/Mistra sai 34:18 võidu. Võitjate kasuks viskas Kert Liinat kaheksa, Pilden kuus, Luik viis, Nerut ja Sander Sven Annula neli väravat. Kaotajate poolel tabas Mahmudov viis, Kiipus neli ja Matthias Põldma kolm korda”. – handball.ee