Balti Liigas kindel võit Mistrale

Mistra alistas Balti liiga mängus Läti klubi ASK Zemessardze/RSU suure ülekaaluga. Mängu alguses võttis Eesti klubi umbes 10 minutit, et tempot üles saada, kuid pärast seda asuti kindlalt domineerima. Kui veel 9. minutil oli seis 6:3, siis 15. minutiks oldi eduseisus 11:3. 23. mänguminutil suurendas Urmas Rõuk edu 10 väravale ning esimese poolaja lõpuks oli seis juba 21:8.

Teisel poolajal jätkas Mistra sama võimsalt, suurendades vahet veelgi. Kõik Mistra mängijad said värava kirja ning 45. minutiks oli seis 30:14 ja 55. minutiks 34:17. Mäng lõppes Mistra suure võiduga tulemusega 38:18.

Mängus olid Mistra poolel kõige resultatiivsemad Martin Nerut, Anton Barouski ja Serhii Orlovskyi, kes kõik viskasid 5 väravat, samas kui Urmas Rõuk lisas 4 väravat.