EL: Esiliigas kaks kaotust

Esiliigas võitles täna kaks HC Tallase meeskonda Tall SK/Mistra ja HC Tallas ning mõlemad jäid alla Põlvale (Coop Põlvale ja Põlva/Arcwood), mõlemad meeskonnad kaotasid 7 punktiga.

HC Tallas alustas suhteliselt tasavägiselt, kuid seekord pidi tunnistama kogenud Põlva /Arcwood võistkonna paremust, seis
Väga hea esituse tegi Henri Markus Takkis, kes viskas lausa 9 väravat ning mängu kokkuvõttes oli teine resultatiivne mees.
Samuti väga hästi skooris Kaspar Padjus 8 tabamust ja Markus Arik viskas 6 väravat.

Eesti Käsipalli Liidu intervju Mängijaga Kaspar Padjusega, kelle arvates algas tänane mäng hästi: “Suutsime eelmise hooaja võitjatega mängida punkt-punkti haaval peaaegu terve esimese poolaja. Selles mängus särasime rünnakul, saime palju viskeid ja ka palju väravaid. Me ei läinud mängule võitu jahtima, tahtsime saada hea kogemuse ja selle ka saime. Võitlesime lõpuni välja ja saame mänguga väga rahule jääda.”

Järgmine kohtumine on 10.11 kell 19:30 Kuristiku Gümnaasiumis, kus kohtutakse HC Tallinn 2 võistkonnaga.

Tall SK/Mistra mängis aga kodus Coop Põlva vastu ning samuti pidi tunnistama kogenud võistkonna paremust. Pidime leppima seekord seisuga 24:31.

Selles mängus teenis Tall SK/Mistra väga palju 2min karistusi, Põlva aga kasutas need oma huvides ära.
Meeskonna resultatiivsemad olid Arno Vare 6 väravat, Danel Žigadlo 6 väravat ja Raigo Pennula 5 väravat.

Eesti Käsipalli Liidule andis intervju Mistra mängija Patrick Padjuse, tema sõnul oli tänane mäng pettumust valmistav: “Esimesel poolajal ei suutnud me realiseerida oma võimalusi ja kaitses mängisime lohakalt. Pärast mitmeid kaheminutilisi karistusi jäime 9-ga taha. Kuigi suutsime teisel poolaja vahe saada 3 peale, ei õnnestunud skoori ilusamaks teha. Väravavahid mängisid rahuldavalt, kuid kaitses oli liiga palju praaki.”