Esindusmeeskond jätkab edukat esinemist Balti liigas

Meie esindusmeeskond jätkab edukat esinemist Balti liigas.

“Mistra osalusel toimunud kohtumine algas madala skooriliselt ja kuigi Ogre jäi juba esimeste minutite jooksul neljakesi mängima, siis eestlased seda ära kasutada ei suutnud ja 11. minutil tegi lätlaste Gustav Batna seisuks 4:4. Kui 19. minutil särasid tablool veel viiginumbrid 9:9, siis edasi hoidis Ogre võõrustajaid kuival ning viskas ise samal ajal kolm väravat. Mistra treener, Jüri Lepp, oli sunnitud aja maha võtma. Juhendaja sõnad mõjusid ning garderoobi mindi juba koduvõistkonna 15:14 eduseisus.

Teise perioodi algus jätkas võrdsete tiimide lahingus, kus Mistra püsis siiski paariväravalises eduseisus. Rauno Ausi kaks järjestikust väravat andsid koduvõistkonnale 40. minutiks 25:22 juhtseisu. Viis minutit enne mängu lõppu suurendasid Marko Slastinovski ja Vladyslav Naumenko tabamused võõrustajate edu juba viie peale. Kuigi mõned hetked enne lõppu tegid Arukülas pallinud Jüri Lepa hoolealused veel mõned pallikaotused, siis oli kätte mängitud edu siiski piisav, et 31:29 võiduga edukas nädalavahetus lõpetada.

Mistra resultatiivseimad olid täna Rauno Aus 11 ja Serhii Orlovskyi 10 väravaga. Lätlastel tabasid Intars Jomants ja Rihards Leja seitsmel korral. “Üldises pildis ei olnud täna meie poolt hea esitus. Rünnaku poolega võis rahul olla ning oma kiired suutsime efektiivselt ära lahendada aga kaitses ei saanud hakkama. Kokkuvõttes tuleb rahul olla, et nädalavahetuse kahe punktiga lõpetasime,” kommenteeris eestlaste paremsisemine Marko Slastinovski.” (Eesti Käsipalli Liit)