Laupäeva õhtul, 20. mail, peetakse Raasikul põnevat pronksiseeria otsustavat mängu.

Laupäeva õhtul, 20. mail, peetakse Raasikul põnevat pronksiseeria otsustavat mängu.

Mistra ja Tapal kohtunud pronksikohtumine pakkus silmapaistvat põnevust algusest lõpuni. Juba esimesel minutil lõi Mistra ründaja uimastava värava, viies meeskonna juhtima. Vastased ei andnud aga alla ning suutsid paar minutit hiljem viigistada. Mängu käigus vahetusid edunumbrid mõlemal poolel ning poolaja lõpuks oli Mistra suutnud enda kasuks vahe sisse saada.

Teise poolaja alguses näitas Mistra meeskond suurepärast mängu. Meie rünnakud olid teravad ning kaitse kindlakäeliselt tõrjus vastaste rünnakuid. Minutite jooksul suutsine suurendada oma eduseisu ning näitasime meisterlikkust ka väravate viskamisel. Vastased üritasid küll vastu hakata, kuid Mistra kindel mäng viis meeskonna üha kaugemale võidu poole.

Viimastel minutitel Mistra tabas järjest mitu väravat ning kindlustas endale kindla edu. Lõpuvile kõlades oli Mistra meeskond rõõmus ja uhke oma saavutuse üle. Nad olid näidanud suurepärast meeskonnatööd ning teeninud ära võidu.

Laupäeva õhtul, 20. mail, saavad kõik fännid Raasikul näha põnevat mängu, kus Mistra võitleb pronksmedali nimel. Meeskond on valmis endast kõik andma ning nad loodavad oma suurepärasele esitusele kindla võidu saavutamiseks.

HC Tallase liikmed saavad mängule TASUTA!