Mistra alustas hooaega võiduga!

Mistra alustas hooaega võiduga.

“Mistra ja Viljandi vahelises kohtumises nägi tõelist põnevuslahingut

Mängu alguseks panid mõlemad võistkonnad kõva tempo peale, kuid ohtra jooksmisega kaasnes ka palju pallikaotusi ning esimestel hetkedel skooriga ei hiilatud. Marko Slastinovski tegi Mistra poolelt 13. minutil õnnestunud kiirrünnakust seisuks 4:4. Järgneval perioodil suutis küll Viljandi hetkeks mõne tabamusega peale rebida, kuid võõrustajatel oli siiski jõudu, et järgi tulla ning garderoobi mindi seisult 10:11 koduvõistkonna kahjuks.

Teise poolaja algus kulges võrdsete lahingus ning Armis Priskuse tõrjutud karistusviske särasid tablool numbrid 14:14. Perioodi keskpaigas skooriti kordamööda ja kumbki tiim üheväravalisest edust rohkemat ei saavutanud, mis ennustas lõpuhetkedeks tõeliselt pingsat võitlust.

58. minutil viskas Serhii Orlovskyi Mistra ühega peale, kuid kohe selle järel tõi Ott Varik taas Viljandile tabloole viiginumbrid 24:24. 30 sekundit enne lõppu skooris taas Slastinovski, järgnenud kaitsefaasis meelitas Martin Nerut vastastelt välja otsajooksu ning koduvõistkond sai hooaja esimeses kohtumises võidunumbritega 25:24 juubeldada.

Mängu resultatiivseimad olid Mistra poolelt Vladyslav Naumenko kaheksa ja Marko Slastinovski seitsme väravaga. Viljandi poolt tabasid Hendrik Koks üheksal ning Ott Varik seitsmel korra. Järgmises voorus kohtuvad tänased võõrustajad võõrsil Põlva Servitiga ning Viljandi võtab kodus vastu HC Kehra.” Eesti Käsipalli Liit