Mistra ei pääsenud EKV finaalturniirile ja esiliigas samuti üks kaotus

Mistra ei pääsenud Karikavõistlustel finaalturniirile, kaotades Viljandile kaks mängu.

“Mistra ja Viljandi HC esimeses omavahelises kohtumises Arukülas nägime kahte väga eriilmelist poolaega, kui võõrustajate viieväralise poolaja edu suutsid külalised lõpuks kolmeväravaliseks võiduks keerata. Tänane kohtumine Viljandis algas sarnaselt pühapäevasele kui Mistra haaras Enrico Antoni väravast 4:1 algedu. Mulgid suutsid aga siis kodupubliku trummide toel oma mängu käima saada ning 16. minutiks viskas Kristo Voika tabloole taas viigiseisu. Edasi kulgeti punkt-punktis ja esimesel perioodil jäi kahte tiimi lahutama vaid Hendrik Koksi viimase sekundi karistusvise, mis tõi Viljandi poolt vaadates seisuks 11:10.

Teise poolaja aja alguses oli Mistra hädas vastaste väravavahi Rasmus Otsa üle mängimisega, kui esimese kaheksa minutiga suudeti visata vaid üks värav. Nende õnneks ei olnud ka Viljandi resultatiivne ja vahe suuremaks ei veninud. Perioodi keskpaigaks suutsid aga võõrustajad oma edumaad kasvatada ja Kristo Voika tabamus tõi tabloole seisuks 17:14. Koduvõistkond kontrollis matši ning kahe kohtumise kokkuvõttes püsiti mugavas eduseisus. Lõppseisuks jäi 22:21 ja kahe mängu kokkuvõttes oli Viljandi HC parem 46:42. Viljandi HC resultatiivseimad olid Kristo Voika ja Hendrik Koks viie väravaga. Mistra poolelt tabasid Rauno Aus ja Serhii Orlovskyi neljal korral.” Eesti Käsipall Liit

HC Tallas pidi aga tunnistama ka esiliigas kaotuse.
Kaspar Leesi noortevõistkond kaotas täna esiliigas HC Tallinn 2 võistkonnale 25:31.
Enim viskasid väravaid Markus Arik 8 väravat ja Karl-Marten Saar 4 väravat.