Mistra teenis topeltvõidu

Viljandis toimunud mängus alustas Mistra jõuliselt, kui Anton Barouski ja Endrik Jaanis viisid kiirelt 2:0 eduseisu. Mõlemal meeskonnal esines küll mitmeid ebaõnnestunud rünnakuid, kuid Viljandi suutis 5. minutil Johannes Pertelsoni väravast skoori avada. Esimese poolaja keskpaigas saavutas Mistra Andris Celminši väravast kolmeväravalise edu, millele lisasid omalt poolt Serhii Orlovskyi, Barouski ja Martin Nerut, viies poolaja lõpptulemuseks 12:7 Mistra kasuks.

Teise poolaja alguses surus Viljandi Andrii Basarabi juhtimisel vahe peaaegu olematuks, viies seisu 12:11. Kuid Celminši ja Arno Vare tabamused hoidsid Mistra eduseisu ning 45. minutiks oli seis taas turvalisem, 17:11. Punane kaart Anton Barouskile 48. minutil Viljandi vastu tehtud vea eest andis korraks kodumeeskonnale lootust, kuid Mistra suutis siiski oma ülekaalu säilitada. Lõppskooriks kujunes 24:18 Mistra kasuks.

Mistra edukaimad mängijad olid Serhii Orlovskyi ja Andris Celminš, mõlemad 5 väravaga.

“Oleme väga rahul 6-punktilise nädalavahetusega,” kommenteeris Celminš. Ta rõhutas ka meeskonna head kaitsetööd, kuid märkis, et kokkumängus on veel arenguruumi.