Mistra kaotas täna kindlalt Põlva Servitile 24:34.
Meie poole pealt tabasid enim väravaid:
Ievgen Buinenko ja Arno Vare mõlemad 4 väravat.

Eesti Käsipalli Liidu artikkel.
Esimesena näitas üles initsiatiivi Serviti, kes sahistas Mistra väravavõrku kahel korral enne kui võõrustajameeskond ise ka käe valgeks sai. Väravaid tilkus juurde aeglaselt – 14. minutiks olid mõlemad pooled visanud kokku 11 väravat, seisuks 4:7 Põlva võistkonna kasuks. Minut hiljem kasvatas Serviti eduseisu kolme värava peale, mis oli seni suurim vahemaa. Mõninga minuti jooksul paisus see juba viie värava peale. Tulemata ei jäänud ka kuues – 20. minutil viis Jürgen Rooba kiire lahendus külalismeeskonna 6:12 ette. Kümmekond minutit hiljem ehk poolajavile kõlades oli Serviti jõudnud juba 18. väravani, Mistral oli kirjas kaheksa. 40. mänguminutiks oli seis 13:27 ning 50. minutiks jõudis Mistra 20-ne värava klubisse, Serviti arvel oli 31 väravat. Lõppresultaadiks kujunes 24:34. Serviti skooritegijad olid Mathias Rebane kaheksa väravaga ja Carl-Eric Uibo kuuega. Nii Arno Vare kui ka Ievgen Buinenko viskasid Mistra eest neli väravat.

“Väga hea mäng meie poolt. Kaitse, rünnak ja väravavaht – super!” kiitis Serviti väravakütt Rebane, “Head emotsioonid samuti tervel meeskonnal. Vajalikud ja tähtsad punktid käes. Nüüd keskendume tähtsale eurosarjale.”