Sünnipäeva kink peatreenerile: kaks võitu Balti Liigas

Täna tähistab oma sünnipäeva meie peatreener ning klubi looja ja eestvedaja!
Soovime palju tervist ning säravaid eeteasteid Eesti ja Balti liigades.

Mistra aga tegi oma peatreenerile supper kingituse ning alustas Balti Liigas võitudega!

“Mistral seisis ees reis Klaipedast Kaunasesse, kus eilse tähtsa võidu järel mängiti kohaliku Granitasega. Kohtumise alguses olid eestlased hädas realiseerimine ja oma skoor avati alles viiendal minutil ning poolaja keskpaigaks viis Modestas Štarolis leedukad juba 10:3 ette. Siis aga ärkas ka Mistra ning järgneva nelja minuti sees tehti kuueväravaline spurt. Poolajaks vähendasid külalised vahe kahele väravale.

Leedukate mõneväravaline edu püsis 43. minutit. Siis aga hoidis Mistra vastaseid 12 minutit kuival, visates ise kaheksa vastuseta väravat ning otsustas sellega mängu saatuse. Lõppseisuks vormistas Jurii Sokorovich 33:25. Eestlaste poole pealt viskas Vladyslav Naumenko kümme ja Serhii Orlovskyi seitse väravat. Granitaselt vastas Modestas Štarolis kaheksa tabamusega.

“Alustasime mängu kehvasti ning jäime kohe tagaajaja rolli. Õnneks säilitasime kaine pea, saime oma kaitse pidama ning teise poolaja alguses algas mäng põhimõtteliselt nullist. Oli tunda, et vastased väsisid, ei pidanud oma rünnakujoonisest kinni ja me kasutasime oma võimalused kiirrünnakutega ära,” ütles täna viis väravat visanud Mistra vasakukäeline mängumees, Marko Slastinovski.

Balti liiga läheb nüüd pausile ning juba järgmisel nädalal jätkuvad kohalikud meistrivõistlused. Eesti, Läti ja Leedu klubid kohtuvad omavahel taas oktoobri teises pooles kui peetakse üheksa kohtumist.” Eesti Käsipalli Liit