EMV: Mistra võitis HC Tallinna

Mistra kohtus kolmanda ringi viimases mängus HC Tallinnaga. Täna oli Mistra Tallinnast selgelt üle ning võitis mängu seisuga 43:26 (19:14).

Mistra alustas poolaega väga rahulikult. Vaatamata sellele, et esimesel poolajal HC Tallinn pakkus tugevat mängu, mindi vaheajale 19:14. Teisel poolajal Mistra aga andis juurde ning juba 45. minutil juhtis meie meeskond lausa 28:16. Lõpptulemus 43:26.

Resultatiivseim Mistra mängija oli Rauno Kopli seitsme väravaga.

Vaata handball.ee meie mängija intervjuu:

“Teadsime juba enne kohtumist, et lihtsat mängu ei ole tulemas, kuna puudusid kaks meie põhimängijat Marko [Slastinovski – toim] ja Vlad [Vladyslav Naumenko – toim],” lausus kuus väravat Mistra eest visanud Enrico Anton. “Esimesel poolajal olime hädas kaitsega ning Tallinn sai palju lihtsaid väravaid, kuid circa viis minutit enne esimese poolaja lõppu saime mänguohjad enda kätte ning saime poolajaks viiega ette. Poolaja pausil pikka juttu meil ei olnud, kuna teadsime, et meil on vaja kasutada Tallinna lühikest pinki ära ja joosta,” lisas Anton. “Saime sellega meeletult hästi hakkama ning väravavaht Armis Priskus tegi teise poolaja alguses korraliku partii ning lasi vastastel 15 minuti jooksul ainult kaks väravat visata. Õhtu lõpuks võib mänguga rahule jääda, kuna saime kaks vajalikku punkti kirja.”

Fotol: Mistra murdis end Tallinna kaitsest läbi (Arvi Sirm).