Esindusmeeskonna Septembri Tulemused

Meie esindusmeeskond Mistra mängib Eesti Meistrivõistlustel, Eesti Karikas, Balti Liigas ning Eurosarjas.

Eesti Meistrivõistluste avamäng Mistra vs SK Tapa

Mistra võistkond nautis äärmiselt põnevat mängu, kus SK Tapa meeskond ei andnud kergesti alla ning püsis visalt Mistra kannul. Esindusmeeskond juhtis 14. mänguminutil seisuga 4:2 ja 20. minutil suutis Rauno Kopli väravast tulnud tabamus viia meeskonna juhtima seisuga 11:7. Esimene poolaeg lõppes seisuga 16:14 Mistrale.

Teise poolaja alguses oli mäng suhteliselt tasavägine.
Käe sai valgeks37.minutil ka meie uus meeskonnaliige ja Eesti koondise kauaaegne mängija Kaspar Lees.
Kuigi 58. minutil teenis meie mängija Kopli veel punase kaardi, jõudis Tapa lähedale vaid viigile, viimastel sekunditel viskas Tapa väravavõrku veel Serhii Orlovskyi.

Mistra poolelt paistis silma Serhii Orlovskyi, kes kogus 11 väravat.

Mäng lõppes 27:26 Mistrale

Mistra tegi EHF European Cup’is debüüdi
Mõlemad mängud toimusid Austrias:

16.09 19.30 (Eesti aja järgi) Mistra – Bregenz Handball 25:30
17.09 17.00 (Eesti aja järgi) Bregenz Handball – Mistra 30:25

“Kokkuvõttes olime natukene liiga rabedad, pallikaotusi oli palju ja kaitses saame veel juurde panna. Vastaste koondislasest joonemängija, Tobias Wagner, tegi meile palju pahandust. Üldiselt võime siiski esitusega rahule jääda, teeme omad järeldused ja homme juba paremini,” lõpetas Eesti koondise puurilukk Armin Priskus.

Mängu kokkuvõtet saab lugeda handball.ee

Eesti meistriliiga kohtumine HC Tallinn – Mistra

Mistra meeskond saavutas selge 35:25 võidu.

Pealinnas toimunud kohtumine algas võrdselt, kuid 11. minutiks suutis Mistra mõned vastaste tehnilised vead kiirrünnakutega ära karistada ning Kaspar Leesi ja Martin Neruti väravate järel mindi juhtima 6:4.

Kogu esimese perioodi jooksul hoidsime viiepunktilist edu. Enne poolajapausi suurendas Rauno Kopli Mistra edu 17:8-le.

Teise poolaja alguses proovis HC Tallinn tagasi tulla, kuid Mistra meeskond säilitas oma edu. Kindlustasime lõpuks selge 35:25 võidu.
Meie resultatiivsemad mängijad Rauno Kopli kuue ning Vladyslav Naumenko viie tabamusega.

Mistra teenis hooaja esimese Balti liiga võidu

Riias toimunud kohtumine algas aeglaselt, jäädes esimesed kolm minutit seisule 1:1. Seejärel läks meeskond juhtima 8:3. Kuigi Mistra ei suutnud säilitada 5-väravalist edumaad, ei andnud nad vastasele juhtrolli. Kriitilised hetked saabusid 21. minutil, mil ASK oli vaid kahe värava kaugusel viigist. Esimene poolaeg lõppes seisuga 13:9 Mistrale.

Teise poolaja alguses jõudis ASK jälle kahe värava kaugusele. Mistra suutis hoida edu tänu Kaspar Leesi, Neruti ja Johannsoni väravatele. 40. minutil oli vahe kaks väravat, seisuga 17:15 Mistrale. Mõni minut hiljem suutis Mistra 5-väravalise edu taastada, kui skoor oli 25:20, tänu Patrick Padjuse tabamusele. Kuigi 55. minutil tundus, et Mistra võtab kindla võidu, tegi ASK 5-väravalise spurdi. Lõppskooriks jäi 28:27 Mistrale.

Mistra skoori kasvatasid Serhii Orlovskyi 7 väravaga, sealhulgas 4 karistusviset neljast, ja Martin Nerut 5 tabamusega.