Postimees: Uuenenud koosseisuga jokker – Mistra

Täna postimehes:

“Uuenenud koosseisuga jokker – Mistra
Kolmandat hooaega meistriliigas alustav Mistra on kahe hooaja vahel läbinud palju muudatusi ja võistkonna hingekirja kuulub märkimisväärselt rohkem mängijaid kui eelmistel aastatel. Augustikuus toimunud kontrollkohtumiste põhjal võib eeldada, et Mistra soovib kindlasti eelmise aasta viiendat kohta tänavu üle teha. September aga kipub kulgema muutuste tuules ning täpsemad üleminekud avalikustab klubi hiljem.

«Meeskond on kindlasti tugevamini komplekteeritud kui eelnevatel aastatel. Konkurents nimekirja saamiseks on suur ja treeningutel on pidevalt vähemat 20 pallurit, kes kõik tahavad mänguaega saada. Kindlat põhikoosseisu meil välja kujunenud veel ei ole, aga see on pigem positiivne probleem, kui igale positsioonile on mitu tugevat meest,» alustas peatreener Jüri Lepp.

Hooaja eelsel kontrollturniiril Tallinnas saavutas Mistra teise koha, kui pidi alla vanduma vaid eelmise hooaja Soome meistrile BK-46. Samas kaks Eesti konkurenti HC Tallinn ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper alistati suhteliselt kindlate numbritega.

«Me oleme siiani pidevalt pannud eesmärgiks, et medalitele võidelda ja kui eelmistel hooaegadel see õnnestunud ei ole, siis tänavu alla selle sihi seadmine ei tule kõne allagi,» jätkas kogenud juhendaja.

Mistra alustab tänavusi meistrivõistlusi kohtumisega mulluse hõbeda, Viljandi HC-ga. Kuigi eelmine hooaeg omavahelistes kohtumistes põhjaeestlased võidurõõmu tunda ei saanud, olid mängud pingelised ning võitluslikku kohtumist on oodata seegi kord.

«Viljandi on pikalt kokku mänginud võistkond, kelle vastu kerge meil olema ei saa. Aga eks platsil selgub, millises seisul hetkel oleme. Usun, et oleme tugevamad kui eelmistel hooaegadel, aga eks pärast kohtumist on lihtsam järeldusi teha, kuidas ettevalmistus sujunud on,» lõpetas Jüri Lepp.

Eelmise hooaja resultatiivseimad mängijad: Vladyslav Naumenko (95 väravat) Marko Slastinovski (62)”

Täispikk lugu vaata siit postimees