Raasiku/Mistra debüteerib Balti Liigas

Balti Liiga
Raasiku/Mistra debüteerib Läti meistri vastu

Sellel nädalavaheusel Raasiku/Mistra kohtub Aruküla spordisaalis Läti meistriga Dobele Tenax ning pühapäeval kohtub tiitlikaitsja Klaipeda Dragunasega.

“Lisame siia meistriliiga avavoorus vastu tuleva Serviti ja nii kohtume hooaja algul kohe kolme riigi tippklubidega. Ongi hea – saame teada, mis puust me tehtud oleme. Hooaja ettevalmistus möödus töiselt ja edukalt ning trennis on pidevalt 20 mehe ringis,” sõnas Raasiku/Mistra kogenud peatreener Jüri Lepp.

“Meeskond on suve jooksul selgelt tugevnenud, sest Kehrast liitusid meiega mängujuht Vladislav Naumenko ja juba Celtnieksisse siirdunud, aga siis Eestisse naasnud väravavaht Viktor Nikolajev. HC Tallinnast tuli üle vasakäär Rauno Aus ja vigastusest on paranenud Sander Sven Annula,” lahkas Lepp.

“Lisaks loodame korda saada kahe ukrainlase dokumendid, kes toovad jõudu juurde vastavalt joonele ja tagaliini. Balti liigaga ühinemine oli meie jaoks loogiline arengujätk, sest kodustes sarjades jääks mängude arv väheseks. Eesmärke ei sea, aga tahame kõigile väärikalt vastu hakata,” kinnitas HC Kehra kolmel korral Balti liiga võitjaks tüürinud treener.

Pikemalt loe siit handball.ee