Raasiku/Mistra lõpetab hooaja kodusaalis Põlva Serviti vastu

Raasiku/Mistra lõpetab 2020/21 hooaja

Jüri Lepp: lootsime enamat, aga teisedki arenevad

Raasiku/Mistra debüüthooaeg meistriliigas on toonud kaks võitu Tapa üle ning 17 kaotust. Neljapäeval peetakse viimane mäng Aruküla spordihoones valitseva meistri Serviti vastu, kellega just rünnakul ollakse senistes kohtumistes raskustes oldud – neljas omavahelises liiga- ja karikamängus visati parimal juhul 17 väravat.

“Serviti on kindlasti sammu edasi astunud, aga areng toimus teisteski tiimides. Viljandi sai Rasmus Otsa näol kõva täienduse, Kehral on tugevad välismaalased, Tapa näitas Balti liigas mitmele tugevale vastasele hambaid ja Tallinn tõusnud heasse hoogu,” lahkas Raasiku/Mistra juhendaja Jüri Lepp.

“Meie lootused olid ehk veidi suuremad, aga kogemus oli minu jaokski esmakordne – sulatada kaks meeskonda üheks. Lisame siia koroonaviirusest tingitud mured ja mitme mängija kaitseväeteenistuse ning me ei suutnud päris seda taset välja mängida, mida soovinuks,” sõnas kogenud treener.

“Hooaja teises pooles andis löögi mängujuht Martin Kalveti käevigastusega rivist langemine. Kogenud Sten Toomla täidab seda rolli vist esmakordselt karjääris ning Danel Žigadlo või Arno Vare on veel väga noored meistriliiga jaoks. Samas oleme meeskonnaga kõvasti tööd teinud ja koormuste tõus peaks mängukvaliteedis avalduma uuel hooajal,” lootis Lepp.

Meistriliiga viimane mäng:

15.04. 19:00 Raasiku/Mistra – Põlva Serviti

Pildil: Raasiku/Mistra jaoks lõpeb debüüthooaeg meistriliigas neljapäeval Põlva Servitiga kohtudes. (Foto: handball.ee).

Täispikk lugu:
handball.ee