Raasiku/Mistral nappis Põlva Serviti kaitse murdmiseks jaksu

Raasiku/Mistral nappis Põlva Serviti kaitse murdmiseks jaksu

Raasiku/Mistra käsipallimeeskond kaotas Aruküla spordihoones peetud Eesti meistriliiga avakohtumises Põlva Servitile 14:26 (5:15).
Tasavägist heitlust jagus vaid kolmeks minutiks, kui pärast võõrustajate avaväravat süttis tablool seis 1:2. Seejärel jooksid Raasiku/Mistra käsipallurite ponnistused Serviti kaitset ületada ligi 17 minutit liiva, külalised aga kasutasid varmalt enda võimalusi edu suurendada. Kaotusseisus 2:11 võttis peatreener Jüri Lepp nõupidamisaja.
“Meie taktikaline plaan oli mängida võimalikult aeglases tempos ja mitte laste Servitil tegutseda kiirelt, sest praegu pole meie koosseis eri põhjustel kõige paremas olukorras,” kommenteeris Jüri Lepp. “Positsioonimängus ei suutnud me teha resultaati, sest vastaste kaitse oli natuke liiga kõva. Kaitses oli Põlval kogu aeg põhikoosseis ja üldjuhul tekitasid nad ülekaalu, millest me rünnakul jagu ei saanud.”
Poolajale mindi Serviti eduseisus 15:5 ja teisel poolajal suurenes nende edu 14 väravale. Viimasel kümmekonnal minutil pääsesid võõrustajad rohkem viskele, külaliste edu oli aga võiduks piisav.
Jüri Lepp pidas positiivseks, et Servitil ei lastud visata rohkem kui 26 väravat: “Meil oli ka eksimusi, aga kokkuvõttes kaitsesime korralikult. Kuna visked ei jõudnud väravasse, siis tekkis järgmistel visetel ebakindlus. Tunda andis vähene mängupraktika.”
Kolm väravat visanud Marko Slastinovski avaldas enne matši lootust, et tänu ühtlasele koosseisule hakatakse tänavusel meistriliiga hooajal konkurentidele rohkem vastupanu kui möödunud hooajal. “On hea meel, et võistkond sai suvel tublilt valmistuda. Tahame jõuda niisuguse koostööni, et vastased ei tuleks meie vastu kerget kaht punkti võtma, vaid teaksid, et peavad pingutama,” lisas ta.
Kaks väravat viskasid Raasiku/Mistra kasuks Juri Sohhorovitš, Martin Nerut ja Rauno Kopli, ühe värava Vladislav Naumenko, Sander Sven Annula, Rauno Aus, Enrico Anton ja Martin Kalvet.
21. septembril võõrstab Raasiku/Mistra Raasikul Eesti karikavõistlustel Tartu Ülikooli meeskonda, mäng algab kell 19.25.

Raasiku/Mistra pressiteenistus