Raasiku/Mistra kohtus Põlva Servitiga

Loe Handball.ee artiklit

“Serviti ei lubanud Raasiku/Mistral ohtlikuks saada

Mesikäpa hallis haaras Põlva Serviti paariväravalise edu, aga seitsmendal minutil vähendas Martin Nerut vahe minimaalseks, 5:4. Kuus minutit hiljem tuli Henri Sillastelt 9:5 ja veidi aja pärast Carl-Eric Uibolt 11:6. Raasiku/Mistra suutis mängupildi võrdsustada, hästi tabasid Nerut ja Vladislav Naumenko.

Tiitlikaitsja edu kasvas uuesti alles 25. minutil, kui Tõnis Kase pommviskega 16:10 tegi. Sünnipäevalaps, 19-aastaseks saanud Patrick Padjus vähendas veel vahe viieväravaliseks, aga puhkama mindi Serviti 18:12 eduseisul. 37. minutil rebisid võõrustajad kaheksa väravaga ette, aga said mitu tagasilööki.

Esmalt tehti Läti koondise joonemängijale Arturs Meikšansile haiget, õnneks mitte tõsiselt, kuid samas olukorras sai Eesti koondislane Andris Celminš punase kaardi. Mängu olemus siiski ei muutunud, 44. minutil viis Henri Hiiend põlvalased kümnega ette – 27:17. Raasiku proovis seitsmekesi kuue vastu, aga suurt tulu sellega ei teeninud.

Lõpuvile kõlades noppis Serviti järjekordse võidu tulemusega 37:27. Kase viskas võitjate kasuks seitse, Raiko Rudissaar kuus ning Sillaste ja Hiiend viis väravat. Kaotajatel tabasid nii Padjus, Naumenko, Nerut kui ka Vladimir Žitnikov neli korda.”